Mistä tiedän hankitaanko koululle juuri se määrä työkirjoja mitä koululle tarvitaan?

Kouluinfo Oy on jo yli 10 vuotta kustantanut ja markkinoinut lasten liikenneopetusmateriaalia. Näin pitkään jatkunut toiminta ei olisi mahdollista, jos toimisimme millään tavoin vilpillisin keinoin. Tavoitteemme on toimia kaikissa tilanteissa niin kuin olemme teidän asiakkaidemme kanssa sopineet, riippumatta siitä kuka meillä asiaa hoitaa. Virheettömiä emme toki ole, mutta korjaamme aina virheemme, jos sellaisia sattuu.

Valitettavasti ainoa keino hankkeesta varmistumiseen meidän lisäksemme on henkilö, jonka kanssa hankkeesta on koululla sovittu eli yleensä rehtori. Joskus hanke voidaan käynnistää myös vara- tai apulaisrehtorin tai sivistystoimenjohtajan luvalla. Valitettavasti siksi, että tarkoituksemme ei tietenkään ole aiheuttaa toiminnallamme rehtoreille lisätöitä. Tämän välttääksemme vastaamme puhelimessa asiakkaillemme kaikkiin heidän kysymyksiinsä mahdollisimman tyhjentävästi.